Skip to Content

Medyumlar, İstanbul Medyum – Medyum Gazel

İstanbul medyumları içinde en dürüst medyum.

Sabun Büyüsü sabun büyüsü Sabun Büyüsü sabun buyusu 878x300

Sabun Büyüsü

Yorum
Medyum Gazel Ekim 6, 2016 Kategori: Büyüler

Sabun Büyüsü

Sabun büyüsü büyü çeşitleri arasında çok fazla tercih edilmeyen büyü çeşididir. Sabun büyüsü yapılan büyüler arasındaki en kötü büyü çeşidir. Yapılma amacı tamamen kötülük üzerine olan bu büyüsü çeşidi manevi duygularda biriken bütün kötülükleri içerisinde barındırır. Bu büyü kötü duygular ve nefret duygularıyla yaptırılan büyülerdendir. Büyü olarak çok fazla tercih edilmesi istenmeyen büyü çeşidi olduğundan medyumlar tarafından çok fazla yapılmaz. Medyum büyüleri arasında kendisini ayırır. Bu büyüyü yaptırmak isteyen kişiler en iyi şekilde düşünmelidir.

Sabun Büyüsü sabun büyüsü Sabun Büyüsü sabun b  y  sMedyum Gazel büyüleri arasında yer alan bu büyü çeşidi kara büyüler içerisindedir. Bu büyü çeşidini yaptırmadan önce iyice düşünülmelidir. Karar verildikten sonra en iyi şekilde yapacak olan medyum ile iletişime geçilmelidir. Bu büyüyü iyi yapamayan medyum sizin için çok kötü bir deneyim olur büyünün etkileri değişip size de gelebilir bu yüzden dikkatli araştırmalar yapılmalıdır.

Sabun Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bu büyü çeşidi özel sabunlarla yapılan büyü çeşididir. Her sabun ile yapılamaz.

 

Önceki
Sonraki

Medyum Gazel Yorumları 3

  1. bir kişiye iki farklı büyü işlemi yapılır mı yada bir büyü bir muska yapılır mı ben birisine çok acı çektirmek istiyorum o yüzden bunu soruyorum

  2. medyum gazel hoca büyü konusunda uzman bir medyumdur kendisi ile çalışırsanız ne kadar profesyonel birisi olduğunu anlarsınız özellikle büyü konusunda ondan iyisini bulamazsınız.

  3. Ben Bursadan Medine ben de yaklaşık 4 senedir musalla vardı.gazel hocamı aradım 4 Seansda beni bu illetten kurtyardı.gazel hocam bana sifa oldu herkese tavsiye ederim mukaddes bir hocadır allah razı olsun.

Cevapla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*