Skip to Content

Medyumlar, İstanbul Medyum – Medyum Gazel

İstanbul medyumları içinde en dürüst medyum.

Kara Büyü kara büyü Kara Büyü kara buyu 878x300

Kara Büyü

Yorum
Medyum Gazel Ekim 6, 2016 Kategori: Büyüler

Kara Büyü

Kara büyü yapılan büyüler arasında kötü büyü çeşitlerindendir. Bu büyü gerçek medyumlar tarafından yapılması gerekmektedir. Bu büyü çeşidinde sizler karar vermeden önce iyice düşünmelisiniz. Çünkü Kara Büyü yaptırılan kişiye çok kötü sonuçlar doğurabilir ve daha sonra bundan vazgeçmek isteseniz bile zor olur. Bunun için yaptırmadan önce mutlaka doğru, düzgün bir şekilde düşünülmeli ve öyle karar verilmelidir.

Kara Büyü kara büyü Kara Büyü karab  yMedyumlar arasında bu büyüyü en iyi yapanı bulmalısınız ve en iyi şekilde yaptırmalısınız. Bu büyü yapımında çok dikkat edilmesi gereken büyü çeşididir. Yapılan kişi hakkında çok iyi karar verilerek yapılmalıdır. Nefret duygusuyla yaptırılan bu büyünün dönüşü çok zordur ve bunun için yaptırmadan önce çok dikkat etmelisiniz.

Medyum ve medyumlar arasında bu büyüyü yaptırmak için uzman medyumlar ile iletişime geçmelisiniz. Birçok medyum bu büyü çeşidini çok fazla iyi yapmazlar çünkü detaylı bilgi dikkat ve ilim gerektirmektedir.

 

Önceki
Sonraki

Medyum Gazel Yorumları 3

  1. Medyum gazelin yapamayacağı büyü işlemi yok ben kendisi ile yapılması çok zor olan kara büyü işlemini gerçekleştirdim bu kadar etkili sonuç alacağımızı beklemiyordum mutlaka tavsiye ediyorum çok iyi bir medyum

  2. Gazel hoca ile kara büyü işlemlerine başladık umarım iyi bir sonuç alıcaz çok umutluyum

  3. medyum gazel hoca ile yıllarca çalıştım ona güvenim sonsuz sizde kendisi ile istediğiniz gibi çalışabilirsiniz çok yetenekli bir medyum gazel hoca aklınız kalmasın

Cevapla

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*